Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Виховний захід на тему: «Слава Україні та її синам»

      2 грудня в коледжі відбувся відкритий виховний захід на тему: «Слава Україні та її синам», який підготували студенти І курсу групи «Б» відділення

«Ветеринарна медицина» під керівництвом завідувачки відділенням Грицай К.О.

     Захід був присвячений захисникам України, які воюють на Сході нашої держави. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих на Сході хвилиною мовчання.

       Метою заходу було:

   Виховувати у cтудентів патріотичні почуття, шанобливе ставлення до загиблих героїв під час подій на Сході, причетність і відповідальність за все, що  відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності схильності до самопожертви; формування активної життєвої позиції, громадянського самовизначення. Розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей,  усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, формувати активну громадянську позицію  студентів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, повагу, толерантність до інших   народів, віру в краще майбутнє України.

      Учасники заходу у своїх виступах згадали про наймолодших волинян, які загинули на Сході. Всі присутні з цікавістю переглянули відеофільм «Крик душі України»  зі сценкою з реальних подій в Україні, які своєю майстерністю викликали визнання у журі та публіки.

   Виступи студентів супроводжувались цікавою мультимедійною презентацією та музичним оформленням. Такі студенти як Іванущик К., Богдан Т., Кравчук С., Бойчук С., Чорненька А., Гурко., Козловська С., Триндюк Т., Мовчан Я. декламували вірші про події під час революції гідності та війну на Сході.

 

Klim