Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ТА БІОТЕХНОЛОГІЙ ІМЕНІ С.З. ГЖИЦЬКОГО ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ:

 

директора Рожищенського коледжу національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

         У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.

         Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання (за наявності), довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 ("Офіційний вісник" України, 2000 р., №39, ст. 1656), довідку про наявність або відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, копію паспорта, засвідчену претендентом, копію трудової книжки, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

         Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу:

79010. м. Львів-10, вул. Пекарська, 50, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

 

Телефон для довідок: (032) 260-28-89. 

Klim