Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Делегація університету відвідала Рожищенський коледж

13 квітня ц.р. ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького професор Володимир Стибель, декан факультету ветеринарної медицини Юрій Стронський та декан факультету економіки та менеджменту Олег Гримак зустрілися зі студентами та працівниками Рожищенського коледжу.

 

         Ректор Володимир Володимирович Стибель офіційно представив колективу коледжу обраного на Вченій раді університету ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького нового керівника цього навчального закладу. Ним стала багаторічний працівник коледжу, в минулому заступник директора з навчальної роботи Леся Кіндратівна Недопад. Зачитавши наказ про її призначення, професор В.Стибель побажав новому директору працювати на об’єднання всього персоналу коледжу навколо ідеї створення на його базі потужного навчально-виховного та виробничого комплексу. Це особливо важливо в сьогоднішній час непростих реформ у галузі освіти. Ректор також порекомендував педагогічному колективу коледжу працювати над збільшенням спеціальностей, активізувати профорієнтаційну роботу, а найкращих викладачів коледжу запросив вступати до аспірантури ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького.

         З вітальними словами на адресу новопризначеного директора коледжу звернулись також присутні на зустрічі голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська та голова районної ради Андрій Музика, який, до речі, є випускником Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій.

 

         Відбулась також зустріч зі студентами Рожищенського коледжу, які цього року вже закінчують навчання. Декан факультету ветеринарної медицини Юрій Степанович Стронський та декан факультету економіки та менеджменту Олег Ярославович Гримак розповіли присутнім про особливості вступної кампанії до університету у 2016-2017 навчальному році, умови навчання та проживання, можливості практик та працевлаштування. 

Klim