Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Засідання обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Волинської області.

     30 листопада 2016 р. у Рожищенському коледжі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького на високому методичному рівні відбулося засідання обласного методичного об'єднання методистів.

     Вступне слово мовила директор коледжу Леся Кіндратівна Недопад. З цікавими і конструктивними доповідями виступили: Людмила Святославівна Ткачук, методист коледжу (тема доповіді: «Генезис поняття «освітній коучинг» та особливості його впровадження в навчально-виховний процес у коледжі»). Про персональний сайт викладача як засіб упровадження новітніх інформаційних технологій у навчальному процесі доповідав Микола Леонідович Мізюк, викладач-методист, викладач природничо-математичних дисциплін.

     Студенти ІІ курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» груп «А» і «Б» під керівництвом викладача-методиста, викладача соціально-гуманітарних дисциплін Вячеслава Калениковича Шевчука провели дебати на тему: «Трудова міграція з України: суспільна проблема чи національний порятунок?» На захід були запрошені гості – методисти ВНЗ І-ІІ р.а. Волинської області, викладачі коледжу. Журі представляли: Шварцкоп Олег Юрійович – директор Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Трачук Валентина Петрівна – заступник начальника відділу надання соціальних послуг Рожищенського районного центру зайнятості;  Грицай Катерина Олександрівна – викладач-методист, викладач спеціальних дисциплін Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького. Студенти цікаво дискутували про позитивні та негативні наслідки трудової міграції, наводили вагомі аргументи на захист своєї точки зору та відповідали на запитання опонентів. Перемогла команда ІІ вет «А», яка представляла на дебатах стверджуючу сторону.

     Зі схвальними відгуками виступили: Шварцкоп Олег Юрійович, Трачук Валентина Петрівна, голова обласного методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІ р.а  Козира Євгенія Василівна, директор коледжу Недопад Леся Кіндратівна. Висвітлювана тема була настільки актуальна, що зачепила кожного з гостей і між ними також почалася дискусія. Прийшли до єдиного висновку, що залишатися потрібно в Україні, піднімати її економіку, науку, освіту, культуру, сільське господарство та інші галузі і прислужитися у себе на Батьківщині.

 

 

Klim