Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Інформація для студентів

     Студенство це один з найкращах періодів вашого життя, але є певні моменти коли потрібно трішки попрацювати.
Нижче декілька порад, як успішно здати сесію:
    За тиждень, а краще за два тижні складіть графік підготовки екзаменаційних питань. По кожному предмету необхідно знати, як мінімум, основні визначення, функції, принципи, методи й інші важливі складові предмету.
   Залиште два дні на повторення пройденого матеріалу, щоб освіжити в пам'яті запитання й визначення.
   Поміркуйте, як передмет який ви опановуєте, допоможе вам у житті.
   У ніч перед іспитом покладіть під подушку відповіді на запитання, а ранком прокиньтеся на дві години раніше й перегляньте всі питання, згадуючи із чого ви почнете розповідати кожне питання (з якої ключової фрази).
   Намагайтеся бути в гарному настрої, переконаєте себе що все знаєте, екзаменатори – гарні люди, а удача сьогодні буде на вашій стороні.
   Прийдіть на іспит вчасно. Якщо ти певен у своїх силах і розраховуєш на кращий результат, йди в першій п'ятірці. Викладачі знають, що на початку завжди відповідають відмінники.
   Запишіть свою відповідь бажано дослівно. Це дасть можливість вам говорити безупинно й створить враження про високий ступінь знання вами предмета. І взагалі намагайтеся говорити жваво, не бійтеся жестикулювати, запитувати себе. І бажано не перериватися під час відповіді. Чітка вимова й добре побудована і продумана відповідь гарантує вам більшу частину успіху при здачі іспиту.
   Якщо прагнете успішно скласти іспит, не сперечайтеся з екзаменатором. Майже завжди він виявиться правіший вас, але навіть якщо й навпаки, то однаково він це не визнає й дуже розлютиться, що неодмінно позначиться на результаті.
   Стежте за реакціями екзаменатора! Тоді Ви зможете визначити, у якому стані перебуває екзаменатор. Наприклад, якщо при відповідях екзаменатор постійно говорить вам «так» або ствердно киває головою, виходить, усе в порядку. Ви сміливо можете продовжувати виклад матеріалу. Якщо ж екзаменатор відволікся, необхідно порушити питання - звичайно питання стимулюють увагу - і продовжувати свою відповідь.
   Тільки сумлінна підготовка може дозволити вам розраховувати на відмінний результат.

Klim