Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Відбулась відкрита виховна година на тему: «Ти завжди на покуті, хлібе, у нас!»

    23 травня 2017 року в нашому коледжі відбулась відкрита виховна година на тему: «Ти завжди на покуті, хлібе,  у нас!»

            Студенти першого курсу групи «А» відділення ветеринарної медицини під керівництвом куратора групи Грицай К.О. цікаво і захоплююче      ще раз нагадали присутнім про важливість хліба в нашому житті. Адже він здавна вважався символом святості, радості, здоров’я та багатства. Про нього писали поети і мислителі, він прославлявся в піснях і думах. Недаремно ж людина, промовляючи щоденну молитву, просить Бога «Хліб наш насущний дай нам сьогодні».

            Хліб супроводжує людину з дня її народження і до кінця життя.

    Сотні тисяч слів є в нашій мові, але першими за важливістю є Україна, мати, народ, праця і хліб. Присутні дізналися про те, коли і як він з’явився на нашій землі, як люди навчилися вирощувати це диво, чому така глибока йому шана.   З великим захопленням слухали  присутні легенду про хліб, вірші, пригадували прислів’я і звичаї.

            Ведучи розмову про хліб, про ціну хліба, ми згадали історію нашої країни, коли нашому народові довелося пережити голодне лихоліття 1933року.

    Виступи студентів супроводжувались цікавою презентацією і  піснями  про значення хліба в житті  людей. Гарного настрою всім додала  пісня «Пшеничний коровай». На завершення заходу учасники розділили пахучий коровай між  присутніми.

Klim