Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Обласне методичне об'єднання заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

   22.11.2017 року в Рожищенському коледжі на високому методичному та організаційному рівні відбулося ОМО заступників директорів з навчальної роботи ВНЗ I-II рівнів акредитації.  Відкрила засідання директор коледжу Недопад Леся  Кіндратівна, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що досвід проведення подібних заходів підтверджує актуальність і затребуваність такого спілкування серед педагогічних працівників. Знайомства, обмін досвідом, обговорення освітніх проблем і, що важливо, шляхів їх вирішення – є основними у сприянні зростанню професійної майстерності, вдосконаленню педагогічної діяльності, творчості, самореалізації педагогів.

    Конструктивною, змістовною та практичною була доповідь з мультимедійним супроводом на тему: «Системний підхід до організації і проведення державної підсумкової атестації студентів ВНЗ I – II рівнів акредитації у 2018 році» (доповідач – Мосійчук Галина Савівна, заступник директора з навчальної роботи). Жваво обговорювались питання, що стосувалися  Концепції реформування економічної діяльності у сфері вищої освіти України.

   Рівень професіоналізму людини визначається не тільки ґрунтовними знаннями основ свого фаху, а й уміння застосовувати здобуті знання на практиці, реалізувати їх у майбутній професії.

   Особливе місце в практичному навчанні відведено навчальній практиці, яка дає молодим спеціалістам швидше адаптуватися у сфері виробництва, закладає основи професійного досвіду. З доповіддю на тему: «Роль підсумкових конференцій у активізації творчої та когнітивної діяльності студентів», яка супроводжувалася презентацією, виступила завідувач навчально-виробничої практики Бєлова Ірина Геннадіївна.

   Цікавим, нестандартним за формою завершальним етапом роботи ОМО у коледжі було проведено семінар-тренінг на тему: «Сучасні тенденції самопрезентації та написання резюме» (організатори Рожищенський районний центнер зайнятості).

   Як зазначила Мосійчук Галина Савівна, наш навчальний заклад формує особистість громадянина Української держави, забезпечує суспільство всебічно підготовленими фахівцями.

   Підсумовуючи виступи лекторів з визначених проблем, можна сказати про те, що формування професійної компетентності – процес, що триває протягом усього професійного становлення і починається набагато раніше від безпосередньо професійної діяльності.

Klim