Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon День української писемності та мови

   9 листопада 2017 року у коледжі відбувся урочистий захід із нагоди святкування Дня української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

   Важливою подією свята стало написання уже 17-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди свята. Девіз цьогорічного радіодиктанту: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». У читальній залі коледжу писали радіодиктант   студенти першого курсу групи «А» відділення ветеринарної медицини, викладач української мови Харитонюк Ольга Миколаївна, завідувач бібліотеки Лукашук Інна Олегівна  та директор коледжу Недопад Леся Кіндратівна.

   Приєднатися до акції можна було й самостійно, увімкнувши Перший канал Українського радіо о 12:30. «Лише ручка, аркуш паперу та радіоприймач – це все, що необхідно», – наголосила перед написанням диктанту Аліна Акуленко, головний редактор освітньо-виховних програм Національної радіокомпанії України. Текст диктанту «Наші пісні», як і в минулі роки, прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників із української мови, а також теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

    Відзначимо, що всеукраїнський радіодиктант національної єдності проводиться вже 17 років. До цієї ініціативи щороку, 9 листопада, долучаються люди будь-якого віку,  професій, мешканці різних куточків нашої країни та світу. І не стільки, щоб оцінити рівень мовних знань, скільки – щоб  продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Klim