Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Алло, ми шукаємо таланти!

   А чи знаєте Ви, що таке талант? Талант – це один з проявів життя людини, можливість виразити свої емоції. Талановита особистість все, за що береться, робить професійно. Все, що вона виконує, викликає позитивні почуття та добрі емоції. Талановита людина завжди знайде світлий промінчик у своєму житті і вкладе його у свої твори, малюнки, пісні, музику чи певні спортивні або наукові досягнення.

   Серед студентів саме нашого навчального закладу  є багато талановитих, по-справжньому обдарованих молодих особистостей. 2 листопада 2017 р. ми познайомилися з талантами наших першокурсників, які лише увійшли в прекрасну родину студентства коледжу і мали гарну нагоду продемонструвати свої унікальні можливості. Свою майстерність показали нам студенти чотирьох груп – І вет А, І вет Б, І тех. і ІІ спецвет. Кожна група намагалась якнайкраще презентувати свій номер художньої самодіяльності на сцені і емоційно підтримувала учасників. 

   Глядачі стали свідками того, чим захоплюються наші студенти-першокурсники, чим вони живуть. Хтось з них вже виступав раніше, а дехто тільки вперше продемонстрував свій талант. Дякуємо усім учасникам за ті хвилини радості, які вони подарували глядачам на сцені актової зали коледжу!

Klim