Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Щорічна підсумкова конференція за наслідками проходження студентами виробничої технологічної практики

12 грудня в актовій залі коледжу відбулась щорічна підсумкова конференція за наслідками проходження студентами спеціальностей «Ветеринарна медицина», «Виробництво та переробка продукції тваринництва» виробничої технологічної практики.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи І.Г. Бєлова у доповіді зробила детальний аналіз якості проходження практики.

Студенти поділились враженнями щодо свого перебування на різних об’єктах виробництва, господарствах, підприємствах, установах. Цікаво і змістовно було продемонстровано відпрацювання практичних навичок у діагностиці, лікуванні, профілактиці хвороб тварин не тільки у виступах  але й у відеопрезентаціях. Як індивідуальне завдання студенти представили фотозвіт.

Аналіз оформлення звітної документації та захист перед комісією навчального закладу зробили викладачі спецдисциплін.

Анонімне анкетування студентів підтвердило правильність вибору майбутньої спеціальності. Більшість випускників хотіли би продовжити свою майбутню трудову діяльність на даному виробництві.

В роботі конференції взяла участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг Рожищенського районного центру зайнятості Трачук Валентина Петрівна.

Klim