Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Засідання Ради директорів ВНЗ І − ІІ рівнів акредитації Волинської області

20 грудня 2013 року в приміщенні коледжу відбулося засідання Ради директорів ВНЗ І − ІІ рівнів акредитації Волинської області.

Відкрив засідання голова Ради директорів директор Луцького педагогічного коледжу П.М. Бойчук. Він представив запрошених гостей, розповів присутнім про мету проведення засідання та про організаційні питання, які потребують спільних зусиль для їх вирішення. Голова щиросердечно привітав від імені всіх присутніх Лавринюка Євгена Михайловича, колишнього директора Луцького кооперативного коледжу, із заслуженим виходом на пенсію.

Важливе місце у роботі засідання Ради зайняло обговорення питань пов’язаних з майбутнім працевлаштуванням випускників ВНЗ. Свої пропозиції та можливі способи допомогти працевлаштуватися випускникам надали: Вишневська Лариса Павлівна − директор Рожищенського районного центру зайнятості, Балакіна Наталія − начальник відділу організації профорієнтації Волинського обласного центру зайнятості та Комар Олена − начальник відділу організації, сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям.

На засіданні виступили: директор Рожищенського коледжу Свистак Віктор Миколайович з доповіддю на тему "Професійно-організаційна робота як складова навчально-виховного процесу підготовки кваліфікованих спеціалістів" та Мосійчук Галина Савівна, заступник директора  з навчальної роботи з виступом на тему "Використання інноваційних технологій у процесі викладання спеціальних дисциплін".

Також на засіданні відбувся захист студентського проекту "У моєму серці − Україна", науковими керівниками якого були: Ткачук Л. С., методист коледжу; Кривов'язюк Л. І., заступник директора  з виховної роботи; Шевчук В. К., Задолинний І. Я. − викладачі коледжу.

По закінченню зустрічі присутні обмінювалися досвідом роботи з розглянутих на засіданні питань, вносили слушні пропозиції, задавали запитання доповідачам.

З підсумком роботи засідання Ради директорів виступив заступник начальника управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Таранчук Юліан Віталійович, який проаналізував діяльність Ради директорів та відповідних методичних об'єднань і акцентував увагу колективів ВНЗ  І - ІІ рівнів акредитації на подальшій співпраці. Засідання Ради директорів пройшло в теплій та затишній атмосфері взаємопорозуміння.

Klim