Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Кохання єднає серця

Студентські роки - найкращі роки. Та навчання в стінах коледжу рано чи пізно закінчується. В світі є багато загадок, одну з яких ми ніколи не розгадаємо. Ця загадка - життя. Роздуми про наше життя постійно вирують у нашій голові. Скільки всього нам може подарувати життя: радість, бажання, любов, кохання, щастя, вірність. Життя - прекрасне. Потрібно жити своїм життям, кохати. Кохання - вічне! Воно єднає серця.

Нам, викладачам, коледжу необхідно навчати і виховувати студента не тільки, як спеціаліста, але й як особистість готову до сімейного життя. Перед молодими людьми постає безліч життєвих проблем. Одна найважливіша з них - створення міцної і щасливої сім'ї. Саме їй, питанням дружби, чистого та вірного кохання присвятили виховну годину на тему: «Кохання єднає серця» всі студенти III курсу групи «А» відділення ветеринарної медицини напередодні Дня святого Валентина. У святково оформленій залі панував піднесений настрій, звучала ніжна мелодія. Працівники бібліотеки підготували виставку кращих творів класичної літератури в яких оспівується кохання між хлопцем і дівчиною, дружиною та чоловіком. Студенти розвісили на стінах гасла про дружбу, любов та кохання, запалили свічки, на стіл поклали фату нареченої...
Любов, кохання...Такі знайомі і хвилюючі слова. Любов - єдине слово, а скільки навіює думок, спогадів, переживань. До когось із студентів групи це почуття вже прийшло і хтось вже душею та серцем відчув його, а до когось любов ще обов'язково прийде. Що ж це таке? Що означає любити? Кожен знайде відповідь у своєму серці, у своїй душі.. .адже:

Якщо кохання важко змалювати,
Ну що ж, нехай.. .залишимо як є.
Бо почуття це важко описати,

Воно таке - у кожного своє... На виховній годині студенти говорили про дружбу - міцне і красиве почуття між людьми, про те, як дуже часто дружба переростає ще в більш прекрасне почуття - кохання. З натхненням вони зачитували листи відомих людей із книги Є. Богата «Що водить сонце і світила. Любов у листах видатних людей», де показані прояви любові в листах відомих всім письменників, поетів, філософів, політичних діячів. Виступи студентів доречно доповнювались мультимедійним супроводом і записами українських ліричних пісень, а також безсмертних сонетів Шопена.
На завершення виховного заходу студенти групи: Ковальчук Анна, Мосійчук Олександр, Доля Петро, Хомюк Дмитро, Петрук Оксана, Хованок Микола, Кучмук Андрій, Воробей Богдан, Пірнач Сергій, Ситник Орест і Карпік Олена прочитали поезію Василя Симоненка, Ліни Костенко, Олександра Олеся, Олександра Високого, Юрія Цюрика, Тетяни Майданович. Студент Салюк Вадим, який веде фотолітопис групи, зробив світлини на згадку.

Керівник заходу: Грицай К.О.- завідувач відділенням ветеринарної медицини.

Klim