Новини коледжу
Корисні посилання

PostHeaderIcon Студенти садили дерева на вшанування Небесної сотні

Два роки тому в нашому коледжі, з ініціативи студентського самоврядування,   старі дерева  саду почали замінювати на нові. Студенти висадили  понад сорок яблунь  різних сортів. І це стало початком великої справи.

      Минулого тижня  в Рожищенському коледжі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З.Гжицького відбулась Акція «Посади дерево на вшанування Небесної сотні». До Акції студенти підготувались заздалегідь: написали яскраве оголошення, придбали 40 саджанців плодових дерев, кожне деревце пов'язали символічною синьо-жовтою стрічкою в знак пам'яті й пошани тих, хто загинув на Майдані.  На території саду, замість старих дерев, дружно висадили молоді саджанці   яблунь, груш, слив, абрикосів. Деревце, висаджене студентами, буде тим самим словом пам'яті та пошани, котре має повсякчас залишатись живим.   Пам'ять про Небесну сотню має бути живою   в усіх сенсах. Доглядаючи дерева, ми будемо доглядати і свою пам'ять про Героїв сотні  і цим самим не дамо їй застигнути, заржавіти. Ми всі маємо пам'ятати про криваві події в Києві цієї зими.

        Вшанування пам'яті Небесної сотні посадкою дерев, сприяло  ще й  озелененню території коледжу, вихованню у студентів, працівників почуття відповідальності за екологію нашого містечка. Акція «Посади дерево» вже стає в коледжі традиційною  і студенти  активно беруть в ній участь. Ото ж,  в нашій великій коледжівській родині виникла така думка - кожного року   висаджувати на території коледжу нові дерева, кущі, щоб наш коледж   завжди славився своїм чудовим садом, який би  радував не тільки студентів, працівників, але й рожищан своїм цвітом та плодами, а ще завжди нагадував про подвиг Небесної сотні.

  

Нехай квітує яблуневий сад,

Посаджений дбайливими руками .

Дороги в нас нема назад!

Небесна Сотня завжди буде з нами !

 

 

Завідувачка відділенням

ветеринарної медицини Рожищенського коледжу

ЛНВМ та БТ ім. С.З. Гжицького

 Катерина Грицай.

Klim